POZNAJ POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY
Technologia Skinview
Skinview

Przełomowa technologia badania SKINVIEW oparta jest o zgłoszenie patentowe, najnowocześniejszą technologię i ponad 20 lat doświadczenia naszych ekspertów w diagnozie skóry.

Badanie SKINVIEW pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania podporządkowane wyłącznie unikalnym potrzebom Klienta.

Korzystając z technologii SKINVIEW w sposób całkowicie obiektywny i naukowy badamy każdą komórkę Twojej skóry.

Poznaj badanie Skinview,
zobacz jak wygląda cały proces

Na początku zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twojego trybu życia. Na ich podstawie specjalista zadecyduje jakie badania należy wykonać aby określić potrzeby Twojej skóry.

W celu zdiagnozowania głębokich warstw skóry takich jak tkanka podskórna i skóra właściwa, wykonane zostanie zdjęcie ultrasonograficzne.

Jest to naukowe badanie, na które nie wpływają żadne czynniki zewnętrzne, dlatego Twój makijaż nie wpłynie na wynik diagnozy.

Jeśli na podstawie wywiadu nasz specjalista uzna to za stosowne, diagnostyka zostanie poszerzona o pomiar nawilżenia i natłuszczenia Twojej skóry.

Na podstawie wykonanych badań nasz algorytm podejmie decyzję o tym jakie substancje aktywne i w jakich stężeniach powinnaś stosować.

Następnie przyporządkuje im właściwy produkt z naszej oferty.

Proces badania Skinview trwa zaledwie klika minut. Skorzystaj z możliwości zadbania o swoją skórę prawdziwie! Umów się na wizytę
Chcesz wiedzieć jakie są potrzeby Twojej skóry już teraz ?
Zrób krótki test online i dobierz idealny krem dla Twojej skóry
lub zobacz inne podstrony
X