Poznaj markę Revme
KOSMETYKI PERSONALIZOWANE
KIM JESTEŚMY?

REVME jest marką kosmetyków personalizowanych, która natychmiastowo została doceniona przez Kobiety, stając się dla nich synonimem jakości i właściwego dbania o własne potrzeby.

Udowodniliśmy, że dedykowane rozwiązania pozwalają dłużej cieszyć się pięknem i zdrowiem skóry. Według badań 87% Kobiet, które wypróbowały kosmetyki personalizowane nie zdecydowało się na powrót do masowych rozwiązań oferowanych obecnie na rynku kosmetycznym.

JAK DZIAŁA REVME?

W REVME każdy produkt, który tworzymy powstaje zgodnie z przekonaniem, że potrzeby każdego z nas są wyjątkowe, a skuteczna pielęgnacja jest czymś więcej niż wyborem kosmetyku.

Poznanie własnych potrzeb i wybór indywidualnie przygotowanych produktów jest absolutnie pierwszym krokiem, aby cieszyć się swoim pięknem na dłużej.

SZYBKA Poprawa stanu skóry

Na poniższych zdjęciach ultrasonograficznych przedstawiony przedstawiony został efekt działania produktów REVME. Większa liczba zielonych i czerwonych pól wskazuje na wyższą zawartość i lepszą strukturę włókien kolagenowych w skórze właściwej.

Jak możemy zaobserwować po skorzystaniu z pielęgnacji produktami REVME obiektywny efekt jest łatwo widoczny i w praktyce oznacza wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów i uzyskanie pięknej i jednolitej struktury skóry.

Nazwa marki pochodzi od naszej filozofii kompleksowego procesu diagnozy i pielęgnacji skóry:
lub zobacz inne podstrony
X